Autor:

Seball

Utworzono:

27.09.2014

15’ Sessou strzela z pierwszej piłki z 7m wysoko nad bramką

24’ Grochulski z łatwością ogrywa Hołuba, sytuację próbuje ratować Buczek, który metr przed polem karnym przewraca jednak wychodzącego na czystą pozycję rosłego napastnika Sokoła, sędzia daje Buczkowi czerwoną kartkę i dyktuje rzut wolny

26’ 1:0, Kukieła uderza z wolnego, Marcińczak wypluwa przed siebie piłkę, którą dobija z 3m Kowalczyk

32’ Konopski podaje do Łabuzy, którego strzał z 4. metrów zostaje jednak zablokowany i mamy tylko rzut rożny

39’ Konopski mija zawodnika w polu karnym i strzela z boku w bramkarza

52’ bramkarz gospodarzy broni strzał przy słupku Konopskiego

54’ akcja Musiała skrzydłem, podanie do Łabuzy, który ma sporo miejsca na 14. metrze, ale strzela obok słupka

58’ indywidualna akcja Łabuzy zakończona strzałem z 15m, po którym piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg

65’ nasz bramkarz broni strzał z 6m

72’ Olkiewicz wyprowadza kontrę, zagrywa do Konopskiego, który w sytuacji sam na sam strzela w słupek

81’ niegroźny strzał Wijasa z 15m

87’ 1:1, kontra, Konopski podaje do Musiała, ten wchodzi z prawego skrzydła w pole karne i zagrywa płaską piłkę wzdłuż pola karnego do Wijasa, który wyprzedza obrońcę i precyzyjnym strzałem z 3m po ziemi w długi róg nie daje szans bramkarzowi

93’ Marcińczak nie bez trudu wybija piłkę na rzut rożny po strzale pod poprzeczkę z dalszej odległości