Autor:

Seball

Utworzono:

21.10.2014

6’ zawodnik gości w sytuacji sam na sam strzela obok słupka
8’ po podaniu Hołuba Buczek zostaje w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza, który przytomnym wyjściem ratuje sytuację
110:1, piłkarz Brzezin ma dużo miejsca by pokonać Marcińczaka strzałem z 16m
13’ po rzucie wolnym Konopskiego bramkarz wypuszcza przed siebie piłkę, ale w porę blokuje strzał Buczka, piłka trafia do Musiała, który strzela niecelnie, po chwili próbuje pokonać bramkarza Stuchała, ale uderza zbyt lekko i piłka ląduje w rękawicach golkipera przyjezdnych
141:1, Łabuza obdarza Lechowskiego znakomitym górnym podaniem w tempo, ten wpada w pole karne i w sytuacji jeden na jeden strzela w bramkarza, ale na szczęście piłka wraca do niego i umieszcza ją w bramce
28’ bramkarz BKS-u nie bez trudu broni strzał Musiałowskiego z 20m
37’ ładny aczkolwiek niecelny strzał zawodnika gości z boku pola karnego
41’ po strzale z 17m piłka ląduje na poprzeczce naszej bramki
44’ Marcińczak nie daje się pokonać w sytuacji sam na sam a dobitka przelatuje nad poprzeczką

461:2, już w 38. sekundzie tracimy bramkę... zawodnik gości, począwszy od linii środkowej, przeprowadza indywidualną akcję prawym skrzydłem, którą wieńczy wejściem w pole karne i posłaniem piłki obok Marcińczaka do siatki
49’ nasz bramkarz nie daje się pokonać w sytuacji jeden na jeden
53’ zawodnik z Brzezin wychodzi przed bramkarza i strzela prosto w niego
55’ nasz bramkarz ponownie nie daje się pokonać w sytuacji jeden na jeden
69’ Marcińczak przerzuca piłkę nad poprzeczką po wolnym z 20m
71’ po podaniu Konopskiego Musiał staje oko w oko z bramkarzem, ale ten broni jego strzał na rzut rożny
81’ piłkarz przyjezdnych w sytuacji sam na sam uderza wysoko nad bramką
82’ czarnoskóry zawodnik gości, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku w roli napastnika, dostaje drugą żółtą kartkę za dyskusje z sędzią i opuszcza plac gry
85’ Łabuza przechwytuje piłkę przy linii końcowej, z prawej strony pola karnego, podaje płasko do Wernera, który strzela z pierwszej z 8m, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć bramkarza
87’ po podaniu Konopskiego Buczek wychodzi przed bramkarza i strzela prosto w niego
881:3, zawodnik gości wchodzi z lewej strony w pole karne i strzałem nad bramkarzem w długi róg ustala wynik meczu
91’ po kiksie Hołuba gracz przyjezdnych biegnie od połowy boiska na spotkanie z Marcińczakiem by uderzyć nad poprzeczką