Autor:

Seball

Utworzono:

23.10.2014

101:0, Wijas rozpoczyna kontrę, podaje na prawa stronę do Musiała, ten na wysokości pola karnego dośrodkowuje z pierwszej do Konopskiego, który strzałem pod poprzeczkę z 5m nie daje żadnych szans bramkarzowi
14’ lekki strzał Konopskiego z 18m
16’ pierwszy groźny strzał Stali, silnie uderzona piłka z 17m przelatuje tuż obok słupka
19’ Buczek wybija piłkę z pustej bramki
212:0, Lechowski zamienia na bramkę wrzutkę z głębi pola Musiałowskiego z rzutu wolnego, uderzona głową piłka z 13m wpada nad rękawicami bramkarza tuż pod poprzeczką do siatki
26’ Sumiński w porę interweniuje i zapobiega sytuacji jeden na jeden
313:0, Łabuza zagrywa dokładną piłkę do nieobstawionego Lechowskiego, który wbiega w pole karne i płaskim strzałem z 15m pokonuje wychodzącego bramkarza przyjezdnych, piłka wpada tuż przy słupku do bramki
33’ Sumiński broni niebezpieczny strzał z 15m
40’ zawodnik Stali strzela z 1. metra w poprzeczkę
434:0, Wijas wykłada piłkę na 17. metrze Konopskiemu, który silnym strzałem pod poprzeczkę z pierwszej piłki ustala wynik do przerwy
45’ nasz bramkarz broni strzał z 11m

52’ Sumiński chwyta piłkę po lekkim strzale z 14m
54’ Konopski podaje do Musiała, który przegrywa pojedynek z bramkarzem a dobitka Wijasa z 14m była fatalna
714:1, Sumiński broni strzał z 5m, ale dzięki biernej postawie obrońców Florczakowi udaje się po chwili umieścić piłkę między słupkami
75’ Lechowski wybija piłkę z pustej bramki a po chwili nasz golkiper nie daje się pokonać z 6m
80’ zawodnik Stali w sytuacji sam na sam strzela w słupek
83’ nasz bramkarz powstrzymuje zawodnika gości w sytuacji sam na sam a po dobitce piłka przelatuje nad poprzeczką
844:2, po dalekim podaniu Florczak wychodzi przed Sumińskiego i umieszcza piłkę w bramce
865:2, Konopski podaje do Musiała, który czeka aż w pole karne wbiegnie Łabuza i zagrywa mu płaską piłkę z prawego skrzydła, ta mija bramkarza i obrońcę i trafia do Łabuzy, który z 2m wpycha ją do pustej bramki
87’ niegroźny strzał Stali z 15m
906:2, Musiał wywalcza piłkę przy linii bocznej i pędzi z nią na bramkę, staje oko w oko z bramkarzem i posyła piłkę obok niego do bramki
926:3, Tomczyk bez większych problemów wchodzi w pole karne i strzela przy słupku obok wychodzącego Sumińskiego