Autor:

Seball

Utworzono:

25.10.2014

ŁZPN ZWERYFIKOWAŁ WYNIK MECZU (2:3) NA WALKOWER DLA STARTU. POWODEM BYŁ WYSTĘP NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA W ZESPOLE GOŚCI.

Sumiński - Stuchała, Hołub, Buczek, Musiałowski - Lechowski (66,Pać), Wijas, Łabuza, Olkiewicz - Musiał, Arkuszewski

3’ Sumiński wybija na róg strzał przy słupku z 16m
12’ zawodnik gości strzela w słupek
16’ Łabuza przechwytuje piłkę przed polem karnym, wbiega w nie i strzela tuż nad poprzeczką
34’ 1:0, Musiał wbiega z prawej strony przy linii końcowej w pole karne i z bliska pakuje piłkę do siatki
43’ 1:1, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Durka wyprzedza obrońców i strzałem głową z 5m umieszcza piłkę w bramce
47’ 1:2, Buczek fauluje wbiegającego w pole karne zawodnika, rzut karny pewnie wykorzystuje Zwoliński

80’ zawodnik gości strzela z 3m z pierwszej piłki nad bramką
82’ 1:3, Zwoliński po raz drugi pokonuje Sumińskiego, tym razem dobijając strzał kolegi
84’ piłkarz przyjezdnych w idealnej sytuacji strzela z 14m nad poprzeczką
87’ po rzucie wolnym zawodnik Gałkówka główkuje w poprzeczkę
90’ 2:3, nieobstawiony Łabuza dostaje piłkę na 8. metrze i silnym strzałem z pierwszej piłki przy słupku nie daje szans bramkarzowi
91’ przepychanka w polu karnym Gałkówka, po której Buczek dostaje drugą żółtą a zawodnik gości czerwoną kartkę