Seball

Utworzono:

01.11.2014

20:1, Kończarek pewnie wykorzystuje rzut karny
 8’ niegroźny strzał Lechowskiego z 15m
10’ Sumiński broni w sytuacji sam na sam
120:2,w analogicznej sytuacji musi już wyjąć piłkę z siatki po strzale Ziemniaka
230:3, po wrzutce z wolnego nasz bramkarz broni strzał głową, ale jest bezradny przy dobitce z bliska Bartoszewskiego
26’ bramkarz gości niezbyt pewnie broni uderzenie Musiała
290:4, Ziemniak bez żadnych problemów wychodzi na czystą pozycję i pokonuje Sumińskiego
31’ zawodnik TURu po brutalnym wejściu dostaje czerwoną kartkę
450:5, Ziemniak bez trudu ogrywa Stuchałę i Hołuba, po czym kompletuje klasyczny hat-trick
451:5, Łabuza decyduje się na strzał z lewej strony boiska, 3m od narożnika pola karnego, silnie uderzona piłka wpada za kołnierz bramkarzowi w prawe okienko bramki!

49’ po podaniu Arkuszewskiego Musiał wychodzi przed bramkarza i strzela prosto w niego
66’ po indywidualnej akcji Lechowski oddaje niegroźny strzał z 15m
68’ po klepce z Arkuszewskim Wijas staje oko w oko z bramkarzem, ale piłka nie wpada do siatki
71’ Sumiński przytomnym wyjściem zapobiega groźnej sytuacji
72’ jw.
75’ po podaniu Musiała Wijas ma przed sobą pustą bramkę i strzela nad poprzeczką
77’ Sumiński wybija na róg uderzoną pod poprzeczkę piłkę z 18m
812:5, Arkuszewski w sytuacji jeden na jeden strzela w bramkarza, ale na miejscu jest Musiał, który kieruje piłkę do pustej bramki
832:6, Tomczyk pokonuje Sumińskiego strzałem głową po długim rogu
87’ zawodnik gości w sytuacji sam na sam strzela w naszego bramkarza
893:6, wybita piłka po rzucie rożnym trafia do Arkuszewskiego, który silnym i precyzyjnym uderzeniem przy słupku z 18m ustala wynik spotkania
91’ Sumiński broni strzał z 10m