Autor:

Seball

Utworzono:

29.10.2015
15’ piłka przelatuje tuż obok słupka po płaskim strzale Sulińskiego z pierwszej piłki z okolicy linii pola karnego

19’ po rzucie rożnym zawodnik z Uniejowa główkuje w nogi Bilińskiego, piłka trafia do innego zawodnika przyjezdnych, który z 10m strzela z pierwszej lekko i w kierunku naszego bramkarza

32’ po akcji lewym skrzydłem Bilińskiego piłka trafia do nieobstawionego na 6. metrze Stefańskiego, ten jednak strzela z woleja obok bramki

33’ Pęzik kończy taniec z piłką na 15. metrze anemicznym i mocno niecelnym strzałem

34’ 0:1, Kasztelan ucieka Grzelakowi i pakuje piłkę do siatki po wrzutce z prawej strony pola karnego

37’ Czarnecki uderza z wolnego z 22m w słupek

43’ 0:2, Zych otrzymuje prostopadłą piłkę między obrońcami, radzi sobie z naciskającym go Matynią, wychodzi przed Sumińskiego i nie daje mu szans

55’ po stracie piłki przez Czarneckiego przed polem karnym goście wyprowadzają błyskawiczną kontrę, ich napastnik otrzymuje piłkę między dwoma naszymi obrońcami, z bramki wybiega Sumiński, napastnik decyduje się na strzał z 22m, który przelatuje nad poprzeczką

63’ bramkarz „Termalnych” paruje na słupek płaski strzał Sulińskiego z pierwszej piłki z 20m

71’ 0:3, podanie z głębi pola do prawoskrzydłowego rywali, który urywa się Grzelakowi i dostrzega nadbiegającego w polu karnym Zycha, ten wyprzedza Jaworskiego i padając na ziemię wpycha z 4m. piłkę do siatki

73’ Zych strzela z narożnika pola karnego w środek bramki

83’ goście zatrzymują szarżującego na 40. metrze Cyrana i ruszają z błyskawicznym kontratakiem, ich prawoskrzydłowy wpada w pole karne i zagrywa do pozostawionego zupełnie bez opieki kolegi, który jednak z 5m strzela nad poprzeczką

85’ ponownie daje o sobie znać Zych, który po solowej akcji uderza z 18m tuż nad poprzeczką

89’ Frączkowski ucieka obrońcom, przyjmuje górną piłkę w polu karnym, ale ta mu trochę odskakuje i obrońcy udaje się wybić ją na rzut rożny

90+2’ 0:4, Zych odgrywa przed polem karnym piłkę do kolegi, ucieka obrońcom, dostaje piłkę w uliczkę i w sytuacji jeden na jeden posyła piłkę w długi róg nad wybiegającym Sumińskim