Autor:

Seball

Utworzono:

30.10.2015
11’ po wrzutce z prawej strony nieupilnowany zawodnik Zawiszy główkuje minimalnie nad poprzeczką

18’ lekki strzał Czarneckiego po ziemi z 20m

23’ Sumiński broni strzał głową, ale wypuszcza przed siebie piłkę, na szczęście najszybciej dopada do niej Grzelak, który zostaje sfaulowany

28’ 0:1, akcja lewym skrzydłem piłkarza przyjezdnych, podanie do Kaczmarkiewicza, który wyprzedza Ośmiałowskiego i wpycha z bliska wślizgiem piłkę do bramki

34’ 0:2, Bartłomiejczyk dostrzega w narożniku pola karnego wysuniętego Sumińskiego i pokonuje go lobowym uderzeniem na długi słupek

40’ 0:3, Sztandor decyduje się na strzał z 20m i piłka po lekkim rykoszecie wpada tuż przy słupku do bramki

49’ po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafia na 5m do zawodnika Zawiszy, którego zdaniem arbitra przewraca Cyran i mamy jedenastkę, na szczęście Sztandor uderza wysoko nad poprzeczką

50’ sędzia uznaje faul Grzelaka za wyjątkowo brutalny i wyrzuca go z boiska

54’ jego los dzieli Suliński, który za faul dostaje drugą żółtą kartkę

57’ 0:4, po wrzutce z prawej strony Bartłomiejczyk wyprzedza Sobierajskiego i strzela z 5m, piłka odbija się od słupka i ląduje w siatce

58’ 0:5, zawodnik ze Rzgowa ucieka Sobierajskiemu i wychodzi przed Sumińskiego, przegrywa pojedynek, ale do odbitej piłki dopada od razu Kaczmarkiewicz i umieszcza ją w pustej bramce

66’ zawodnik Zawiszy po wrzutce z głębi pola urywa się Przybyszowi i strzela głową, Sumiński popisuje się refleksem i wybija piłkę na róg

69’ 0:6, piłkarze gości w trójkę ośmieszają naszą obronę, zaczyna się od podania w uliczkę, następnie odegranie piętką i podanie z pierwszej do nieobstawionego Strzałkowskiego, który bez problemu ustala wynik meczu

70’ Sumiński radzi sobie z płaskim strzałem z 20m

72’ zawodnik Zawiszy mimo asysty Łysia podbija sobie piłkę na 10m i strzela z półprzewrotki, piłka odbija się po drodze od głowy Cyrana i uderza w słupek

81’ po wrzutce z prawej strony napastnik przyjezdnych ucieka naszym defensorom i z najbliższej odległości strzela nad poprzeczką