Seball

Utworzono:

31.10.2015
ŁZPN ZWERYFIKOWAŁ WYNIK MECZU (2:4) NA WALKOWER DLA STARTU.
POWODEM BYŁ WYSTĘP NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA (NIEOPŁACONE 3 ŻÓŁTE KARTKI) W ZESPOLE WŁÓKNIARZA.

1:0- Pęzik (16)
1:1- Madaj (17)
2:1- Grzelak (19)
2:2- Kosmala (46)
2:3- Kuśmirowski (52)
2:4- Sumera (61)

Sumiński - Łysio (46,Stefański), Cyran, Przybysz, Matynia - Grzelak, Nowak (46,Lechowski), Suliński, Jaworski - Czarnecki, Pęzik

16’ 1:0, Grzelak pędzi z piłką prawym skrzydłem, ma dużo miejsca, zauważa nadbiegającego na długi słupek Pęzika, a ten strzałem głową pokonuje bezradnego w tej sytuacji bramkarza
17’ 1:1, po wrzutce z wolnego z głębi pola najwyżej do piłki na 8. metrze wyskakuje zawodnik gości i celną główką szybko wyrównuje straty
19’ 2:1, piłka kozłuje w polu karnym, trafia do Jaworskiego, który natychmiast odgrywa głową do wychodzącego na czystą pozycję Grzelaka a ten z 4m wpycha ją do bramki
33’ sędzia odgwizduje rzut wolny dla naszego zespołu, Suliński jednak wypomina jemu brak reakcji przy wcześniejszej sytuacji za co zostaje od razu ukarany żółtą kartką, mimo tego nasz doświadczony pomocnik nie zaprzestaje dyskusji i tym razem dostaje czerwień
42’ zawodnik Włókniarza w doskonałej sytuacji nie trafia w bramkę
46’ 2:2, już w 32. sekundzie drugiej połowy rywale wykorzystują nieudolną postawę naszych defensorów, którzy nie potrafili wybić piłki z obrębu pola karnego, wskutek czego piłka trafiła na 15. metrze do zawodnika gości, który nie namyślając się od razu uderzył umieszczając ją przy lewym słupku w bramce
52’ 2:3, do wybitej piłki na 18. metr po rzucie rożnym najszybciej dopada piłkarz z Pabianic i silnym strzałem z pierwszej wyprowadza swój zespół na prowadzenie
61’ 2:4, zawodnik gości w dobrej sytuacji źle przyjmuje piłkę, ta trafia jednak na 10. metr do jego kolegi, który bez problemu trafia do siatki
78’ Sumiński broni strzał z boku pola karnego
86’ nasz bramkarz wychodzi zwycięsko z sytuacji sam na sam