GKS II Bełchatów - Andrespolia Wiśniowa Góra

Andrespolia Wiśniowa Góra Goście

Bełchatów; Sportowa 3

Krystian Stolarczyk faul na Pytlowskim przed polem karnym
Witold Kurzawa kopnięcie piłki po gwizdku

30.08.2015

Skład GKS II Bełchatów:

Bruchajzer - Paluszkiewicz, Michalski, Stolarczyk, Szóstakiewicz  (46' - Pałczyński) - Bociek (62' - Mazerant), Szafrański, Maciejewski, - Góralczyk, Łabędzki

Rezerwowi: Majchrzak, Wszosek, Pałczyński, Raś, Mazerant, Banasiak, Kowalski

Trenerzy: Krystian Kieracki i Filip Polak

Czwarty z kolei mecz ligowy kończy się porażką Andrespolii. Tym razem wysoko przegrywamy jak na razie z najlepszym zespołem naszej ligi rezerwami GKS Bełchatów. Do momentu utraty bramki w 23 minucie goście toczyli równorzędny pojedynek. W 10 minucie na bramkę Majchrzaka uderza Daniel Ciszewski. GKS pierwszy strzał oddał na bramkę Maginiego dopiero w 20 minucie ale trzy minuty później już prowadził po niespodziewanej wrzutce na pole karne za plecy naszych obrońców i strzale Góralczyka. Powoli gospodarze osiągali przewagę która w pierwszej połowie nie przełożyła się na czyste sytuacje strzelackie.

W drugiej połowie GKS zaatakował i zepchnął Andrespolię do desperackiej obrony. Trzy błyskawiczne akcje w 56, 63 i 64 minucie zadecydowały o losach meczu a bramki dla gospodarzy strzelali Pałczyński, Nowiński i Maciejewski. Wynik meczu ustalił w 80 minucie Raś. Andrespolia odpowiedział dwoma celnymi strzałami w 58 i 60 minucie Kurzawy i Kuchciaka po których Majchrzak zmuszony był wybijać piłkę na rzuty rożne.

Piłkarze „Wiśniówki” muszą się szybko otrząsnąć po tym meczu bo już w najbliższą środę czeka ich pojedynek na własnym boisku z Orłem Nieborów.