Autor:

mak

Utworzono:

06.09.2015

6’. Pierwsze minuty to nerwowe poczynania piłkarzy obu drużyn.

15’. Groźna akcja pod bramką Andrespolii. Szybka akcja Stali i na czystą pozycję wychodzi napastnik gospodarzy, ale wysoki kunszt bramkarski wykazuje Magini broniąc strzał z dziesięciu metrów.

17’. Andrespolia prowadzi 1:0. W środku boiska inicjuje akcję zaczepną Wilk podając piłkę na lewą stronę do Kuchciaka. Ten mija pomocnika Stali i na szesnastym metrze dośrodkowuje idealnie na głowę do Kurzawy który dopełnia formalności.

20’. Żółta kartka dla Kuchciaka za faul na Tomczyku.

22’. 1:1. Wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobywa Mospinek przy asyście Szuberta po akcji lewą stroną.

24’. Tym razem groźna akcja Stali. Magini po raz drugi ratuje swój zespół przed utratą bramki w sytuacji sam na sam.

26’. Ładna akcja Andrespolii lewą stroną boiska. Ciszewski zagrywa to Kurzawy, ten przedłuża podanie do Wilka który po wymanewrowaniu obrońcy dośrodkowuje na szósty metr do nieobstawionego Kuchciaka. Strzał tego ostatniego przechodzi jednak wysoko nad poprzeczką.

27’. Prostopadłe podanie do Szuberta z głębi pola, ale Magini jest szybszy i wybija piłkę w pole.

31’. Żółta kartka dla Florczaka za faul na Grzybowskim.

32’. Żółtą kartkę sędzia tym razem pokazuje Turkowi.

33’. Strzał z rzutu wolnego Mospinka mija w niebezpiecznej odległości słupek bramki Andrespolii.

41’. Stal prowadzi 2:1. Tym razem bramkę zdobywa Szubert z podania Florczaka.

43’. 2:2. Na pole karne wpada Wilk i gdy mija Chrobaka zostaje sfaulowany. Pewnym egzekutorem „jedenastki” jest Kurzawa.

48’. 3:2. I znów na prowadzenie wychodzi Stal. Nieporozumienie między stoperami a bramkarzem Andrespolii wykorzystuje zawodnik gospodarzy który dochodząc do piłki zostaje sfaulowany w polu karnym. Z jedenastu metrów do siatki Andrespolii trafia Mospinek.

64’. Strzał Kuchciaka z pierwszej piłki z narożnika pola karnego przechodzi metr nad poprzeczką bramki Chrobaka.

65’. Strzał z rzutu wolnego broni bramkarz Stali.

68’. Sędzia pokazuje żółty kartonik Wilkowi.

69’. Po raz drugi szybkie wyjście Maginiego z bramki i wybicie piłki w pole zapobiega groźnej sytuacji po kontrze gospodarzy.

70’. Tym razem żółte kartki oglądają Kopa i Ignatowski.

70’. Z boiska schodzi Kopa a jego miejsce zajmuje Pytlowski.

75’. Trener Karasiński dokonuje drugiej zmiany. Za Wilka na murawie pojawia się Rakowski.

76’. Żółta kartka dla Pytlowskiego za faul.

81’. 3:3. Grzybowski z głębi pola zagrywa długą piłkę do wychodzącego na pozycję Pytlowskiego który lobuje wybiegającego z bramki Chrobaka.

86’. Dobre podanie Pytlowskiego do Rakowskiego który strzela ponad poprzeczką.

89’. Groźna akacja Stali i kolejny daleki wybieg z bramki Maginiego ratuje gości przed porażką.

90’. Sędzia dolicza 5 minut do czasu gry.

92’. Pytlowski po raz drugi ogląda żółtą i w efekcie czerwoną kartkę. Musi opuścić boisko.

95’. Żółta kartka dla Leonowa.

95’. Koniec meczu. Wynik 3:3.