Autor:

mak

Utworzono:

11.11.2015

Początek meczu godzina 13:45. Skład Omegi Kleszczów: 1. Paweł Wiśniewski - 4. Dariusz Słomian,  22. Łukasz Roczek,  8. Mateusz Jacak, 17. Mateusz Roczek -  13. Paweł Kowalski, 16. Karol Belica,  6. Przemysław Szewczyk,  7. Robert Tomesz  -  19. Dariusz Ociepa,  9. Krzysztof Kowalski Rezerwowi: 28. Michał Zientarski (br), 11. Dawid Barański,  Piotr Janeczek,  15. Kacper Lipertowicz, 20. Daniel Płóciennik,  21. Maciej Gasik

Trener: Marcin Zimoch

Kierownik drużyny: Łukasz Kul

1'. Sędzia daje  znak gwizdkiem. Początek meczu

3'. Niesamowite szczęście Andrespolii. Strzał Kowalskiego broni Magini. Wrzutka na pole karne Tomesza i ponowny strzał Kowalskiego trafia w poprzeczkę.

16'. Pzewaga Omegi. Goście grają szybciej i ich akcje są groźniejsze.

20'. Groźna akcja Andrespolii. Kurzawa głową przedłuza do Kopy, ten z wysokości pola karnego strzela ale broni Wisniewski.

24'. Gra się wyrównała ale warunki do gry coraz cięższe. Ciągle w Wisniowej Górze pada deszcz.

26'. Grożna akcjq Andrespolii. Ciszewski idealnie do Kopy ale Damian za mocno do Kuchciaka i piłka wychodzi  za pole gry.

27'. 1:0 dla Andrespolii. Kurzawa podaje do Kopy i Damian nie traci okazji.

29'. 1:1. Strata piłki przez Andrespolię po rzucie wolnym i Tomesz nie daje szans Maginiemu.

34'. Strzał Tomesza z 20 metrów broni Magini

35'. GOOOOOOL!  2:1 DLA ANDRESPOLII. Kuchciak przerzuca piłkę w okolice pola karnego Omegi. ta odbija się od obrońcy, dopada do niej Gumel i zdobywa drugą bramkę.

39'. Groźnie pod bramką Andrespolii. Niezdecydowanie obrońców i bramkarza i goście mają rzut rożny

42'. Kuchciak głową w boczną siatkę.

45'. Strzał z narożnika pola karnego napastnika Omegi rosto w ręce bramkarza Andrespolii. Sedzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Andespolia prowadzi do przerwy 2:1.

46'. Początek drugiej połowy. Omega przeprowadza dwie zmiany. Na boisku pojawiją się Janeczek i Barański a schodzą belica i Szewczyk.

48'. Zmiana w Andrespolii. Schodzi kontuzjowany Kopa a w jego miejsce wchodzi Wilk.

51'. Groźnie pod bramką Andrespolii. Strzela Tomesz ale blokuje Jaśkiewicz.

53'. Żółta kartka dla Adriana  Ociepy z Omegi za faul.

54'. Jaśkiewicz sam na sam z bramkarzem Omegi ale z ostrego kąta trafia w boczną siatkę.

62'. Kontra Omegi. Barański  lewą stroną wpada na pole karne i ostro strzela ale świetnie boni Magini.

64'. Mocny strzał Wilka z pola karnego wprost w bramkarza.

65'. Żóta kartka dla Dariusza Słomiana z Omegi za faul na Gumelu. Mamy informację, że kotuzja wykluczyła z ostatniego meczu Damiana Kopę.

67'. Po błedzie w obronie wyrównującą bramkę dla Omegi zdobywa Kiwalski. Jest 2:2.

72'. Zmiana w Andrespolii. schodzą Kurzawa i Gumel a w ich mejsce pojawiają się Mucha i Wierucki.

79. Żółta kartka dla Kamila Milczarka.

80'. Z wolnego ostro strzela Janeczek ale piłka przehodzi obok bramki Andrespolii.

83'. Żólta kartka dla Jaśkiewicza.

84'. 2:3 dla Omegi. Z wolnego głową strzela Kowalski.

86'. Za Sławinskiego wchodzi Turek.

88'. Niestey, jest już 2:4 po bramce Mrcina Gasika

90'. Sędzia dolicza 3 minuty.

90+3. Janeczek próbuje przelobować Mginiego ale ten popisuje się kapitalną paradą i przenosi piłkę nad poprzeczkę. Sędzia kończy mecz. Andespolia przegywa z Omegą 2:4 i jest to trzeci z rzędu przegrany mecz "Wisniówki".