Gonerski - Bogucki, Sadziński, Rudzki, Kubiak - Wiedeński, Pietkiwicz, Wańdoch Kamil, Wańdoch Konrad - Matysiak, Skała

Rezerwowi: Rybka (br), Landowski, Siewiera, Pierasa, Siewiera Mateusz, Skalski

Trener: Jacek Popek

Kierownik drużyny: Piotr Sadziński

1'. Początek meczu. Atakuje Astoria.

4'. Z wolnego z połowy strzela Sadziński ale Magini piąstkuje.

7'. Andrespolia próbuje zawiązywać akcje ale Astoria gra wysokim presingiem. Akcje głównie w środku boiska.

10'. Gorąco ppod brqamką Andrespolii. Dośrodkowanie z prawej strony ale K. Wańdoch nie sięga piłki szczupakiem.

15'. Gra się uspokoiła. Atak Andrespoli prawą stroną, Kurzawa wrzuca na pole karne ale obrońcy gospodarzy sa szybsi.

20". Wreszcie groźniej zaatakowała Andresplolia. Wilk dośrodkowuje na pole bramowe na głowę do Kuchciaka ale bramkarz końcami palców kieruje piłkę na róg.

22'. ładnie dośrodkowuje nna głowę do Wilka Ciszewski ale piłkę z głowy zdejmuje mu obrońca gospodarzy.

24'. Karny dla Andrespolii po faulu na Kuchciaku.

25'. GOOOOOOOOOOOl! 1-0 dla Andrespolii. Jedenastkę wykorzystuje Kuchciak strzelając po ziemi w prawy róg.

27'. Żólta kartka dla Kamia Wańdocha z Astorii za zagranie ręką.

32'. Kolejna sytacja dla Andrespolii. Idealnie na drugą stronę boiska do Wilka zagrywa Kurzawa ale Przemek nie doszedł zdecydownie do piłki i bramkarz gospodarzy był szybszy. Dodatkowo Przemek w starciu z bramkarzem doznał kontuzji w postaci rozciętego łuku brwiowego i  opuszcza boisko.

35'. Zmiana w Andrespolii. Za kontuzjowanego Wilka wchodzi Rafał Werucki.

38'. Żółty kartonik widzi Marcin Jaśkiewicz z faul na przeciwniku.

43'. Grożna akcja lewą stroną Kubiaka i Matusiaka z Astorii i dośrodkowanie tego ostatniego. Piłka przechodzi nad próbującym interweniować Maginim i wychodzi na aut bramkowy.

44'. Potężśna bomba Sławińskiego i świtna parada Gonerskiego.

45+4'. Sędzia dolicza 4 minuty.

45'+2'. Żółta kartka dla Wieruckiego (Andrespolia) za faul na przeciwnikj.

45+4'. Koniec pierwszej połowy. 0:1 dla Andrespolii.

46'. Rozpoczyna się druga część meczu.

46'. Kontra Astorii i dbre wyjś cie Maginiego. Na boisku pojawia się Siewiera  Tomasz (Astoria).

49'. Z wolnego strzela Rudki ale piłka przechodzi wysoko nad bramką Maginiego.

52'. Andrespolia dała się zepchnąć na swoją połowe.

54'. Doskonała sytuacja dla Andrespolii. Rajd Kurzawy prawą stroną i wejście na pole karne powstrzymuje rzut pod nogi bramkarza gospodarzy.

55'. Nad Szczercowem przechodzi cmura deszczowa i zaczyna padać.

57'. O piłkę walczy Sławinski i podaje do Kuchciaka który dośrodkowuje do Wieruckiego. Jednak jego strzał broni bramkarz.

59'. Żółty kartonik dla Ciszewskiego.

61'. Dalej atakuje Astoria ale nie stwarza sobie dogodnych sytuacji do wyrównania.

63'. Niestety, gra obu drużyn nie stwarza porywającgo widowiska.

66'. Druga żółta kartka dla Ciszewskiego i piłmarz Andrespolii musi opuścić boisko.

67'. Dobra sytuacja dla gości, ale Sławiński źle uderza piłkę i łapie ją bramkarz Astorii.

69'. zmiana w astorii. Schodzi Rudzki, wchodzi Tomasz Siewiera.

70'. Żółta kartka dla Gumela.

74'. Żółta kartka dla Kurzawy.

75'. Seria trzech rzutów rożnych dla Astorii.

88'.  Zmiana w Andrespolii. Schodzi Gumel, wchodzi Janlkowski.

89'. Niespodziewany strzł z osiemnastego metra SWławińskiego po ziemi i piłka wpaa po palcach bramkarza do siatki. GOOOOOOOl! Astoria - Andrespolia 0:2.

90'. Sędzia  dolicza 3 minuty.

90+2'. Dwie wspaniałe interwencje Maginiego chronią Andrespolię przed utratą bramki. Najpierw obrona rzutu wolnego a chwilę później  w sytuacjk sam na sam.

90+3'. Koniec meczu. Astoria - Andrespolia 0:2.