Autor:

Adam Nowak

Utworzono:

20.10.2016

15 października do Karsznic zawitał zawsze groźny Sokół Goszczanów.Początek meczu pokazał jednak,że goście nastawili się na grę z kontry i ustawili się bardzo defensywnie co wymusiło na naszej drużynie grę atakiem pozycyjnym.Trzeba przyznać,że wychodziło nam to tego dnia bardzo dobrze i już po 23 minutach prowadziliśmy 2:0 po bramkach Janusza Jonczyka i Tomasza Bednarka.Kilka chwil Janusz Jonczyk zmarnował wyśmienitą sytuację trafiając w słupek,mogło być 3:0 a po jednej z kontr gości zrobiło się 2:1 i takim wynikiem kończy się pierwsza część spotkania.W drugiej połowie kibice obejrzeli 5 bramek z czego cztery były strzelone przez gospodarzy.Sokół aby myśleć jeszcze o korzystnym rezultacie musiał prowadzić bardziej otwartą grę co wykorzystał KS podwyższając prowadzenie w 51 minucie na 3:1 a autorem bramki był Marcin Janicki strzelając piękną bramkę głową.Dwanaście minut później w polu karnym faulowany był Tomasz Witczak a karnego na gola zamienił nasz bramkarz Krzysztof Szaflik.Z każdą kolejną minutą widać było,że goście mają coraz mniej sił do biegania a nasza drużyna cały czas prowadziła grę.Między 73 a 76 minutą zdobywamy kolejne dwie bramki,do siatki rywala trafili odpowiednio Janusz Jonczyk oraz Tomek Bednarek.W ostatniej minucie meczu Oskar Budzisz faulował w polu karnym zawodnika gości czego efektem była bramka zdobyta przez Sokół z rzutu karnego na 6:2.