Kobe

Utworzono:

16.11.2017

Na mecz 14. kolejki do Ruśca przyjechał sąsiad z tabeli - Pisia Zygry.

Początek meczu i katastrofa dla Hetmana - już po niespełna 20 minutach goście wyszli na trzybramkowe prowadzenie... Do końca połowy odpowiadamy tylko trafieniem Łukasza Mielczarka w 27. minucie.

W drugą połowę wchodzimy z przytupem. W 50. minucie rzut karny na bramkę zamienia niezawodny Andrzej Koziara (trzeci mecz z rzędu z golem z 11 metrów), a chwilę później strzał Mielczarka zatrzymuje się na słupku bramki przeciwników. Hetman stworzył sobie jeszcze kilka niezłych sytuacji, ale ostateczny cios zadała drużyna Pisi, ustalając w 83. minucie wynik spotkania na 2:4.

Wobec porażki Hetman zaprzepaścił szansę na awans na czwarte miejsce w tabeli, ale utrzymał się na szóstej pozycji. Już w niedzielę ostatni mecz w tej rundzie - z 13. w tabeli LZS Pyszków. Początek meczu o 13:30 w Złoczewie.